al. Grunwaldzka +48 58 520 68 51 | ul. Wałowa +48 58 301 23 13 | ul. Kartuska +48 58 302 60 44
Language
Polski English Deutch Русский
Praca

Praca

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku zatrudni osobę na stanowisku recepcjonisty

Opis stanowiska :
Osoba na tym starrowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie jak najlepszej obsługi gości zgodnie z obowiązującymi standardami.
Do codziennych obowiązkow będzie należało meldowanie i wymeldowanie gości, wystawianie faktur, przyjmowanie płatności, udzielanie informacji gościom o usługach hotelowych.

Profil kandydata :
- Doświadczenię na stanowisku recepcjonisty lub wykształcenie kierunkowe turystyczne,
- Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym ( angielski lub niemiecki ),
- Dyspozycyjność - praca zmianowa,
- Dobra organizacji pracy, rzetelność
- Uprzejmość i miła aparacja.

Oferujemy :
- oferujemy dwa miejsca pracy w wymiarze pełnym i 3/4 wymiaru,
- Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzeńaw oparciu o umowę o pracę,
- Przyjazną atmosferę w pracy.

Wszystkich zainteresowanych o przesłanie aplikacji: biuro@ssm.gda.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zatłartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r, o ochronie danych osobowych (Dz, U, z_ 2002r. Nr 101, poz, 9ż6 z pożn, zm, )

SSM w Gdańsku zatrudni osobę na umowę o pracę na stanowisku:

Konserwator/ Pracownik Techniczny

Zakres obowiązków:

- kontrola stanu technicznego obiektów
- usuwanie usterek, prace konserwatorskie
- drobne prace budowlane w obiektach

Wymagania:

- wykształcenie średnie
- podstawowa znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych, hydraulicznych
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
- uprawnienia SEP do 1 kv

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail : cit@ssm.gda.pl

 Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)

lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TOYA S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883). Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez TOYA S.A. dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych

- kucharz/kucharka. (2 etaty)

Praca na w/w stanowisku polegać będzie między innymi  na przygotowywaniu posiłków: śniadań, obiadów, kolacji.

Wymagania:

Wykształcenie: gastronomiczne (zawodowe, techniczne, policealne)

Doświadczenie: min. 2 lata w zawodzie

Inne: książeczka SANEPID

-pomoc kuchenna (1 etat)

Praca na w/w stanowisku polegać będzie między innymi  na pomocy w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków oraz sprzątaniu pomieszczeń kuchennych i stołówki.

CV wraz z listem motywacyjnym należy składać w dziale kadr SSM w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 244 do dnia 16 czerwca 2017r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm. )

Informacje pod numerem  tel. (058) 520-68-60,      e-mail: biuro@ssm.gda.pl

Specjalista ds. kadr Dorota Anusik

Małe Logo SSM Gdańsk

SSM Grunwaldzka

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel/fax: +48 58 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

SSM Wałowa

Ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel/fax: +48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

SSM Kartuska

Ul. Kartuska 245b
80-125 Gdańsk
tel: +48 58 302 60 44
fax: +48 58 302 05 81
kartuska@ssm.gda.pl

Logo VanFisk